Imprezę weselną przeplatamy pięknymi polskimi tradycjami, w nieco innym wydaniu z autorskimi zabawami i energetycznymi animacjami (także w języku angielskim). A wszystko to z wyczuciem smaku, dużą dozą kreatywności i odpowiednią selekcją muzyki. Chętnie spotkamy się, żeby opowiedzieć o szczegółach naszej pracy i poznać Wasze oczekiwania!

oprawa muzyczna

Na prowadzonych przez nas imprezach muzyka gra przez cały czas. W trakcie posiłków i przerw serwujemy nie tylko delikatny swing i jazz, ale również stonowane oldschoolowe i newschoolowe kawałki. W naszym repertuarze znajdziecie cały przekrój muzyki, od lat 50-tych, poprzez disco, funk, r&b, hity lat 90-tych, aż po najnowsze przeboje. Graliśmy przeróżne imprezy weselne, od takich gdzie naszym zadaniem było zaspokojenie bardzo zróżnicowanych gustów muzycznych gości, aż po takie gdzie królował rock, latino, a nawet muzyka elektroniczna! Zawsze na bieżąco reagujemy na to co dzieje się na parkiecie. Chętnie dodamy do naszego repertuaru również Wasze propozycje.

prowadzenie i animacje

Wesela prowadzimy w naturalny i nienachalny sposób. Zależy nam, aby każdy gość czuł się komfortowo, dlatego nie inicjujemy typowych weselnych przyśpiewek, nie namawiamy do picia alkoholu, ani udziału w konkursach. Proponujemy niekonwencjonalne animacje, które wykraczają daleko poza powszechne wyobrażenia o weselnych zabawach. Z przyjemnością poprowadzimy nasze autorskie gry integracyjne i animacje taneczne. Uwielbiamy quizy, kalambury, gry oparte na współpracy, jak i te zawierające nutkę rywalizacji. Dysponujemy całą masą przebrań, od różnorodnych nakryć głowy, po całościowe kostiumy takie jak banan, kermit, czy homar.