Od ponad dekady zajmujemy się organizacją eventów, oprawą muzyczną, prowadzeniem imprez oraz animacją różnych grup wiekowych.  Swoje kompetencje poszerzyliśmy prowadząc dyskoteki dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy studenckie, alternatywne wesela, imprezy firmowe, a nawet bale dla seniorów. Naturalność, dbałość o szczegóły i kreatywność to podstawowe wartości, którymi kierujemy się w naszym działaniu.

marcin

Dusza towarzystwa zawsze otwarta na spontaniczne akcje. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, tańca i teatru. W trakcie studiów miałem okazję sprawdzić się w roli event managera. Działałem  w organizacji Enactus, gdzie reprezentowałem Polskę na światowych finałach w Malezji, Meksyku i Chinach. Na kilka lat zniknąłem w warszawskim korpo, gdzie rozwijałem umiejętności zarządzania projektami. Na szczęście wróciłem do Trójmiasta, by zająć się tym co kocham najbardziej – organizacją imprez i animacją czasu wolnego. Moją największą pasją są podróże. Zarówno autostopem po Europie jak i w dalekie, obce zakamarki świata.

agnieszka

Na co dzień uczę matematyki i improwizuję na scenie. Z grupą “7 kobiet w różnym wieku” zjeździłam już festiwale impro od Bydgoszczy po Canberrę. Mam ciągle apetyt na więcej, bo dzieląc się energią z widzami, ładuję swoje akumulatory. Nie potrafię usiedzieć w miejscu i zawsze szukam nowych wyzwań. Uwielbiam spontaniczne wyjazdy i zwiedziłam Europę autostopem. Podobno jestem siłą napędową każdej imprezy oraz mojej ukochanej hulajnogi. Wolę się odpychać, niż wcisnąć guzik, bo tupanie nóżką od zawsze było moim żywiołem.

piotr

Dawno, dawno temu, a przynajmniej naście lat temu z podziwem obserwowałem osoby zaangażowane w realizację przeróżnych imprez. Pasja w pewnym momencie zaczęła być regularnym zajęciem, a przekrój realizowanych imprez w roli dj’a lub konferansjera ciągle się zwiększał. Dzięki temu nie obce są mi imprezy weselne, firmowe, integracyjne czy klubowe. Świat imprez, kontakt i współpraca z różnymi ludźmi to coś co uwielbiam. Wierzę w dobrą imprezę, zawsze!  W wolnych chwilach interesuje się szeroko pojętym DIY oraz…mechaniką pojazdową.

magda

Na co dzień pełna energii i otwarta na ludzi; silna osobowość, pozytywnie nastawiona do życia! Od lat jestem związana ze sceną, poprzez Młodzieżowy Teatr w Koszalinie i od kilku lat teatr improwizacji. Aktualnie moją komediową wersję możecie zobaczyć na trójmiejskiej scenie standapowej. Jestem współzałożycielką duetu „Komedy Baby” organizującego stand-up’owe wydarzenia w języku polskim i angielskim. Organizacja, planowanie i wyzwania z tym związane to moje guilty pleasure!

krzysiek

Za dnia zorganizowany korpoludek, wieczorami party animal. Praca z ludźmi to coś, co mnie napędza. W czasie studiów działałem w organizacji studenckiej AIESEC, gdzie współorganizowałem różne eventy na trójmiejskich uczelniach. Żyję w myśl zasady „work hard, party harder” – zawsze pierwszy do działania i pierwszy na parkiecie. W wolnych chwilach pasjonuję się fotografią i jestem mega gadżeciarzem. Poza tym jestem wielkim fanem klasycznej elegancji – częściej spotkacie mnie w koszuli i marynarce, niż w t-shircie i bluzie, a o angielskiej piłce nożnej mogę gadać godzinami.

kasia

Koordynatorka chaosu, zawodowo i prywatnie. Od lat jestem związana z trójmiejską sceną komediową i teatralną. Na co dzień występuję w teatrze improwizacji Cytrynowy Sorbet, mam słabość do fantastyki i tworzenia alternatywnych, magicznych uniwersów. Jestem wszędobylska, z plecakiem przemierzyłam zarówno pół Tajlandii, jak i całą wschodnią ścianę Polski. Mam w sobie dużo ciekawości wobec innych ludzi, świata i języków – na razie mówię czterema, ale wszystko przede mną!

patryk

Wśród bliskich zawsze jestem głównym organizatorem wyjazdów oraz animatorem czasu wolnego. Moją największą pasją jest nauka języka Hiszpańskiego,  od lat nieustannie zgłębiam tajemnice języka oraz kultury hiszpańskiej. W rezultacie zaraziłem się tamtejszą spontanicznością oraz pogodnym podejściem do życia. Swój czas wolny przeznaczam na rekreację sportowe na świeżym powietrzu, uwielbiam jeździć na rowerze oraz gry zespołowe. Moją ulubioną częścią każdej imprezy są gry i zabawy, a na parkiet zawsze wchodzę tanecznym krokiem!