Od ponad dekady zajmujemy się organizacją eventów, oprawą muzyczną, prowadzeniem imprez oraz animacją różnych grup wiekowych.  Swoje kompetencje poszerzyliśmy prowadząc dyskoteki dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy studenckie, alternatywne wesela, imprezy firmowe, a nawet bale dla seniorów. Naturalność, dbałość o szczegóły i kreatywność to podstawowe wartości, którymi kierujemy się w naszym działaniu.

marcin

Dusza towarzystwa zawsze otwarta na spontaniczne akcje. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, tańca i teatru. W trakcie studiów miałem okazję sprawdzić się w roli event managera. Działałem  w organizacji Enactus, gdzie reprezentowałem Polskę na światowych finałach w Malezji, Meksyku i Chinach. Na kilka lat zniknąłem w warszawskim korpo, gdzie rozwijałem umiejętności zarządzania projektami. Na szczęście wróciłem do Trójmiasta, by zająć się tym co kocham najbardziej – organizacją imprez i animacją czasu wolnego. Jestem współzałożycielem kolektywu Montaż Atrakcji. Moją największą pasją są podróże. Zarówno autostopem po Europie jak i w dalekie, obce zakamarki świata.

agnieszka

Na co dzień uczę matematyki i improwizuję na scenie. Z grupą “7 kobiet w różnym wieku” zjeździłam już festiwale impro od Bydgoszczy po Canberrę. Mam ciągle apetyt na więcej, bo dzieląc się energią z widzami, ładuję swoje akumulatory. Nie potrafię usiedzieć w miejscu i zawsze szukam nowych wyzwań. Uwielbiam spontaniczne wyjazdy i zwiedziłam Europę autostopem. Podobno jestem siłą napędową każdej imprezy oraz mojej ukochanej hulajnogi. Wolę się odpychać, niż wcisnąć guzik, bo tupanie nóżką od zawsze było moim żywiołem.

dominik

Jestem zdecydowanie najwyższym członekiem naszej ekipy (2m5cm!). Na co dzień zajmuje się fotografią, tworząc wirtualne spacery z innego wymiaru. Kiedy byłem małym chłopcem (o ile kiedykolwiek byłem mały), uwielbiałem wystepować na scenie. Lata lecą, a ja nadal rozwijam swoje hobby, dzięki czemu zobaczycie mnie na ekranach swoich teleodbiorników, gdzie pojawiam się jako aktor grający w reklamach, a także na deskach scen koncertowych, imprezowych i klubowych w roli konferansjera. Dodatkowo od ponad 7 lat jestem instruktorem survivalu oraz fanatykiem oldschoolowej motoryzacji. Podsumowując mój znacznie skrócony życiorys, rozpalę ogień na parkiecie w trakcie Waszej imprezy dbając o jej najmniejsze szczegóły.

emila

Przede wszystkim uwielbiam pracę i kontakt z ludźmi, a moją największą pasją jest muzyka – gram na pianinie i śpiewam od dziecka w chórach klasycznych, kościelnych, zespołach wokalnych, uczestniczyłam w wielu warsztatach z doświadczonymi artystami. Wszystko to dało mi okazję do bycia na scenie już od najmłodszych lat. Z kolei moje doświadczenie zawodowe jest bardzo zróżnicowane, robiłam wiele rzeczy od pracy na planach filmowych, aż po przysłowiowe „bieganie z tacą”, więc zdecydowanie nie obcy jest mi multitasking i sytuacje kryzysowe. Wolny czas najbardziej lubię spędzać na zewnątrz i zawsze jestem chętna do zrobienia czegoś nowego.