Od ponad dekady zajmujemy się organizacją eventów, oprawą muzyczną, prowadzeniem imprez oraz animacją różnych grup wiekowych.  Swoje kompetencje poszerzyliśmy prowadząc dyskoteki dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy studenckie, alternatywne wesela, imprezy firmowe, a nawet bale dla seniorów. Naturalność, dbałość o szczegóły i kreatywność to podstawowe wartości, którymi kierujemy się w naszym działaniu.

marcin

Dusza towarzystwa zawsze otwarta na spontaniczne akcje. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, tańca i teatru. W trakcie studiów miałem okazję sprawdzić się w roli event managera. Działałem  w organizacji Enactus, gdzie reprezentowałem Polskę na światowych finałach w Malezji, Meksyku i Chinach. Na kilka lat zniknąłem w warszawskim korpo, gdzie rozwijałem umiejętności zarządzania projektami. Na szczęście wróciłem do Trójmiasta, by zająć się tym co kocham najbardziej – organizacją imprez i animacją czasu wolnego. Jestem współzałożycielem kolektywu Montaż Atrakcji. Moją największą pasją są podróże. Zarówno autostopem po Europie jak i w dalekie, obce zakamarki świata.

kasia

Uwielbiam kontakt z ludźmi, a planowanie jest moją mocną stroną, dlatego od niemal dekady spełniam się zawodowo organizując różnego rodzaju wydarzenia. Wcześniej byłam reporterką telewizyjnego programu informacyjnego i można było mnie zobaczyć na scenie prowadzącą koncerty. Udzielałam się także w świecie muzyki jako solistka w chórze gospel, a także założycielka i wokalistka kobiecego, coverowego zespołu rockowego. Poza tym kocham street art i podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu prac moich ulubionych artystów. Tą miłością staram się zarażać innych oprowadzając chętnych po gdańskiej Zaspie i opowiadając o tamtejszych muralach.

agnieszka

Na co dzień uczę matematyki i improwizuję na scenie. Z grupą “7 kobiet w różnym wieku” zjeździłam już festiwale impro od Bydgoszczy po Canberrę. Mam ciągle apetyt na więcej, bo dzieląc się energią z widzami, ładuję swoje akumulatory. Nie potrafię usiedzieć w miejscu i zawsze szukam nowych wyzwań. Uwielbiam spontaniczne wyjazdy i zwiedziłam Europę autostopem. Podobno jestem siłą napędową każdej imprezy oraz mojej ukochanej hulajnogi. Wolę się odpychać, niż wcisnąć guzik, bo tupanie nóżką od zawsze było moim żywiołem.