Oferujemy szeroki zakres usług związanych z branżą eventową. Niejednokrotnie mieliśmy okazję zajmować się oprawą muzyczną i prowadzeniem imprez firmowych, studniówek, bali, sylwestrów i wydarzeń sportowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu nawiązaliśmy współpracę z wieloma usługodawcami, których poznacie w zakładce „polecamy”. 

W naszym repertuarze znajdziecie cały przekrój muzyki – od disco, funku, r&b, poprzez latino i rock, aż po muzykę elektroniczną. Zawsze dostosowujemy się do charakteru wydarzenia i na bieżąco reagujemy na to, co dzieje się na parkiecie. Proponujemy też niekonwencjonalne autorskie gry integracyjne i animacje taneczne. Uwielbiamy organizować quizy, kalambury, gry oparte na współpracy jak i te zawierające nutkę rywalizacji.

Co dwie głowy to nie jedna, więc w ramach naszego zespołu tworzymy duety. W trakcie imprezy każde z nas zaangażowane jest zarówno w jej prowadzenie, przygotowywanie zabaw jak i serwowanie odpowiedniej muzyki. Dzięki pracy w duecie stajemy się także managerami Waszego wydarzenia, troszcząc się o najdrobniejsze aspekty i kontakt ze wszystkimi podwykonawcami.