Oferujemy szeroki zakres usług związanych z branżą eventową – możemy wypożyczyć sprzęt, pomóc przy planowaniu Waszego wydarzenia, a nawet zająć się jego kompleksową organizacją. Dzięki długoletniemu doświadczeniu mieliśmy okazję nawiązać współpracę z wieloma usługodawcami, których poznacie w zakładce „polecamy”. Niejednokrotnie mieliśmy okazję działać przy imprezach firmowych, wyjazdach integracyjnych, wydarzeniach sportowych, sylwestrach i studniówkach.

Zajmujemy się oprawą muzyczną, animacją i prowadzeniem wspomnianych imprez. W naszym repertuarze znajdziecie cały przekrój muzyki – od disco, funku, r&b, poprzez latino i rock, aż po muzykę elektroniczną. Zawsze dostosowujemy się do charakteru wydarzenia i na bieżąco reagujemy na to, co dzieje się na parkiecie. Proponujemy też niekonwencjonalne autorskie gry integracyjne i animacje taneczne. Uwielbiamy organizować quizy, kalambury, gry oparte na współpracy jak i te zawierające nutkę rywalizacji.

Co dwie głowy to nie jedna, więc w ramach naszego zespołu tworzymy duety. W trakcie imprezy każde z nas zaangażowane jest zarówno w jej prowadzenie, przygotowywanie zabaw jak i serwowanie odpowiedniej muzyki. Dzięki pracy w duecie stajemy się także managerami Waszego wydarzenia, troszcząc się o najdrobniejsze aspekty i kontakt ze wszystkimi podwykonawcami.